Elektronické systémy
pro měřicí a regulační techniku Exi

MM Group, s.r.o. - Jiskrově bezpečná zařízení - Exi

Kontakt

MM GROUP, s.r.o.
Pikartská 7, Areál VVUÚ
716 07 Ostrava - Radvanice

IČ:25396331
DIČ:CZ25396331

Tel:+420 596_ 232 101
Fax:+420 596_ 232 213
GSM:+420 602_ 710 631

E-mail: mmgroup@mmgroup.cz
  obchod@mmgroup.cz
  mmgroup@volny.cz

Jiskrově bezp. pohybová čidla

Jiskrově bezpečné detektory pohybu v provedení Exi... Detektory pohybu osob typu PIR a PIR+MW

Jiskrově bezpečný detektor pohybu SIEMENS IR 120C Ex a IR 200C Ex

Jiskrově bezpečný detektor pohybu SIEMENS IR 120C Ex a IR 200C Ex

Jiskrově bezpečné infračervené detektory pohybu typu IR 120 C Ex a IR 200 C Ex jsou určeny k detekci a signalizaci vstupu narušitele do chráněných objektů s prostředím s nebezpečím výbuchu. Zařízení je umístěno v plastové skřínce, připojení vnějších obvodů je realizováno pomocí šroubových svorek.

Duální detektor pohybu MAXIMUM OUTLOOK Ex

Duální detektor pohybu MAXIMUM OUTLOOK Ex

Venkovní duální (PIR+MW) detektor s detekční charakteristikou typu široký vějíř s dosahem 12 m a rozevřením 110°. Detektor je určen pro náročnější aplikace komerčního a rezidenčního charakteru, pro které je vybaven detekcí pokusů o zamaskování, pamětí poplachu, nastavitelnou imunitou vůči pohybujícím se zvířatům a vestavěným otřesovým detektorem pro zjištění pokusů o poškození detektoru či jeho sejmutí z montážního povrchu.

Duální detektor pohybu VISONIC TOWER 12 Ex

Duální detektor pohybu VISONIC TOWER 12 Ex

Venkovní duální (PIR+MW) detektor pro průmyslové využití Průmyslové duální čidlo, dosah 25x30m/90° nebo 25m/5°, antimasking, Dopplerova mikrovlna, eliptické/parabolické zrcadlo, robustní provedení, TMR, ignoruje zvířata do 18kg, typická spotřeba 18mA,rozsah pracovních teplot  -20°C až 50°C.

Duální detektor pohybu SIEMENS IR270T Ex

Duální detektor pohybu SIEMENS IR270T Ex

Spolehlivá detekce pohybu a výtečná odolnost vůči rušení činí z IRM270T ideální detektor pro použití v mnoha oblastech, včetně komerčních a průmyslových provozů, velkých domů a veřejných budov.

Detektor pohybu PIR VIEWGUARD 33430 Ex

Detektor pohybu PIR VIEWGUARD 33430 Ex

Detektory Viewguard analyzují typ příchozího signálu pomocí integrovaného mikroprocesoru. Při rozhodovaní, zda vyhlásit poplach nebo ne je klíčovým prvkem síla signálu. Detektory Viewguard reagují na příchozí signály s nesmírnou rychlostí, zabraňují vyhlášení planého poplachu z důvodu nekvalitního signálu a zároveň híidají, zda se narušitel nesnaží snímač oklamat. Jedinečná funkce vícenásobného měřeni síly signálu zajišťuje, že detektory Viewguard disponují nejlepším rozhodovacim procesem vyhlašování poplachu.

Duální detektor pohybu VIEWGUARD 33440 Ex

Duální detektor pohybu VIEWGUARD 33440 Ex

Detektory Viewguard analyzují typ příchozího signálu pomocí integrovaneho mikroprocesoru. Při rozhodovaní, zda vyhlásit poplach nebo ne je klíčovým prvkem síla signálu. Detektory Viewguard reagují na příchozí signály s nesmírnou rychlostí, zabraňují vyhlášení planého poplachu z důvodu nekvalitního signálu a zároveň híidají, zda se narušitel nesnaží snímač oklamat. Jedinečná funkce vícenásobného měřeni síly signálu zajišťuje, že detektory Viewguard disponují nejlepším rozhodovacim procesem vyhlašování poplachu.

Detektory pohybu PIR a PIR+MW - aplikace

Detektory pohybu PIR a PIR+MW - aplikace

Možnosti připojení do jiskrově bezpečného obvodu